Niemiecka marka KIPP i jej oferta

Niemiecka marka KIPP i jej oferta

KIPP to niemieckie przedsiębiorstwo, którego oferta jest świetnie znana wszystkim firmom, które regularnie zaopatrują się w systemy mocujące, elementy manipulacyjne, wyroby ze stali nierdzewnej i produkty z tworzyw sztucznych. To jeden ze światowych liderów w produkcji tego typu rozwiązań, który dostarcza swoich produktów klientom z całego świata. Warto bliżej zapoznać się z jego ofertą i postawić na sprawdzone rozwiązania renomowanego producenta, które zostały docenione przez klientów z różnych krajów.

Od robotów kuchennych do elementów manipulacyjnych

Marka KIPP powstała w 1919 r. jako rodzinne przedsiębiorstwo, które początkowo zajmowało się produkcją robotów kuchennych. Jego założyciel, Christian Kipp, stworzył zakład mechaniczny, którego oferta już wkrótce uległa znacznemu rozszerzeniu – oprócz robotów kuchennych dołączyły do niej także klucze, rękojeści zaciskowe i inne, bardzo innowacyjne jak na tamte czasy produkty wytwarzane na bazie tworzyw sztucznych. Kilka lat później firma zaczęła zajmować się także wytwarzaniem elementów przeznaczonych stricte dla przemysłu motoryzacyjnego.

Obecnie asortyment produktów oferowanych przez markę KIPP jest imponujący i bardzo różnorodny. Firma posiada 8 filii rozmieszczonych w różnych miastach Europy i USA. W jej ofercie można znaleźć wszystko, co potrzebne we współczesnym przemyśle. Są to zarówno klasyczne elementy metalowe, jak i nowoczesne wyroby z tworzyw sztucznych, narzędzia, osprzęt do profili aluminiowych, elementy manipulacyjne, szekle, sworznie transportowe i wiele innych. Nic więc dziwnego, że marka jest świetnie znana we współczesnym świecie przemysłu, a z jej rozbudowanej i kompleksowej oferty korzystają tysiące firm z całego świata.

Nie tylko szeroki wybór produktów! Korzyści dla klientów KIPP

KIPP to firma z wieloletnią tradycją, która ogromną wagę przywiązuje nie tylko do jakości oferowanych przez siebie produktów. Większość rozwiązań proponowanych przez markę wyróżnia się na tle innych swoim innowacyjnym charakterem oraz doskonałym wsparciem technicznym, na jakie mogą liczyć klienci korzystający z rozwiązań KIPP. Marka słynie także ze swojej świetnej logistyki, dzięki której zakupione towary są szybko i sprawnie dostarczane do klientów z całego świata. Oferowane przez markę wsparcie techniczne pozwala natomiast w pełni wykorzystać ich potencjał oraz dowiedzieć się, w jaki sposób prawidłowo i bezpiecznie korzystać z rozwiązań oferowanych przez KIPP.

W produkty sygnowane logiem niemieckiej marki KIPP mogą zaopatrzyć się także klienci z Polski. Jedna z filii marki mieści się w naszym kraju i wspiera polskich klientów w zakupie oraz korzystaniu z oferowanych przez siebie produktów. Firmy, które chciałby sprawdzić, dlaczego rozwiązania marki cieszą się tak dużym uznaniem, mogą zaopatrzyć się w wybrane z nich w PGH. Jest to polski dystrybutor wyrobów KIPP, w którego ofercie klienci znajdą wszystko, czego potrzebują – od różnego rodzaju narzędzi, osprzętu do profili aluminiowych, kluczy i wskaźników, poprzez elementy manipulacyjne, a kończąc na akcesoriach transportowych.