Informacyjne i estetyczne znaczenie asortymentu etykiet magnetycznych

Informacyjne i estetyczne znaczenie asortymentu etykiet magnetycznych

Po zapoznaniu się z potrzebami firm i osób prywatnych producenci opracowali i wprowadzili do sprzedaży wysokiej jakości etykiety magnetyczne, które jak każdy przedmiot namagnesowany są przede wszystkim poręczne i elastyczne. Ich właściwości magnetyczne pozwalają na wyjmowanie, przenoszenie i odkładanie ich tyle razy, ile jest to potrzebne.

Oferta etykiet magnetycznych jest bardzo szeroka i zawiera etykiety z nadrukiem, kolorowe, do wykorzystania po obu stronach, etykiety magnetyczne suchościeralne, które są pokryte przezroczystą folią suchościeralną. W porównaniu z klasycznymi odpowiednikami mają one tę przewagę, że można je wielokrotnie zmazywać, a w tym celu należy użyć specjalnego markera do tablic.

Na rynku można spotkać etykiety magnetyczne, na których napisy mogą być trwałe lub z możliwością wymazania, gdzie kolorowe etykiety można wymazywać i używać ponownie, jeśli użyje się specjalnego markera lub trwale oznaczyć za pomocą niezmywalnego pisaka.
Innym rozwiązaniem jest wyprodukowanie etykiet kartonowych na miejscu i umieszczenie ich w magnetycznych profilach, czyli uchwytach na etykiety, które są chronione przez zdejmowaną przezroczystą folię.

Warto nadmienić, że produkowane są etykiety magnetyczne do wielokrotnego mocowania, szybkiego usuwania i przenoszenia, które świetnie się nadają do montażu na metalowych regałach lub profilach belek. 

Profesjonalne firmy oferują szeroki wybór wysokiej jakości etykiet magnetycznych spełniających wszystkie potrzeby w zakresie przechowywania, oznakowania i punktów sprzedaży. Są to produkty, które obejmują etykiety magnetyczne na rolkach lub w opakowaniach jednostkowych, kieszenie magnetyczne i szyldy magnetyczne.

Etykiety magnetyczne są dostępne w różnych rozmiarach i wykończeniach, co pozwala zaspokoić szeroki zakres potrzeb w zakresie znakowania. Mogą być wstępnie zadrukowane lub czyste, białe lub kolorowe (niebieskie, czerwone, zielone lub żółte), mogą być wstępnie przycięte, pakowane w pudełka lub dostępne w rolkach, których długość i szerokość może być dostosowana do potrzeb klienta, a także przycięte na żądaną długość, w zależności od dostępnej powierzchni.